Náramok modrý so Swarovski Elements Clematis B58105328LGM Montana
Viac farieb
53 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborný náramok zdobený modrými kryštálmi a šedými krištáľovými perlami Swarovski Elements. viac
Kód produktu: B58105328LGM Ceny dopravy
Farebné varianty


Nádherný dámsky náramok je vyrobený z exkluzívnych kryštálov a perál, ktoré sú zasadené do porhodiovaného striebra.
Tento nadčasový skvost nádherne doplní akýkoľvek outfit.
Náramok má nastaviteľnú dĺžku podľa potreby.
Krištáľový náramok dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a zaručene upúta pohľad Vášho okolia. S každým pohybom sa náramok rozžiari s odleskami svetla. Tento exkluzívny a úžasný šperk je skvelým doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu a vyniká svojou nápaditosťou.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Zapínanie | Krúžkové zapínanie |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Typ | Viac kryštálov, Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náramku | 16 cm + 5 cm |
| Priemer perly | 4 mm |
| Rozmer krištál'u | 4 x 4 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (3)



Súvisiace produkty 3

Náhrdelník modrý so Swarovski Elements Clematis N58105…
Kód: N58105328LGM
Na objednávku do 20 dní
78,70 €

Náušnice modré so Swarovski Elements Clematis K5810532…
Kód: K58105328LGM
Do 10 dnů
59 €

Náušnice so Swarovski Elements 31142.1 Biela 8 mm
Kód: 99
Do 2 dní
24,20 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Náušnice modré sa Swarovski Elements Imperial Studs K4…
Kód: vs-K44806M
Skladom
41 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski modrá slza 3…
Kód: 34759
Do 2 dní
28,60 €

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212M…
Kód: vs-KW112212M XX
Skladom
53,70 €





