Náhrdelník modrý so Swarovski Elements Clematis N58105328LGM Montana
Viac farieb
71 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Oslňujúci náhrdelník zdobený modrými kryštálmi a šedými perlami Swarovski Elements. viac
Kód produktu: N58105328LGM Ceny dopravy
Farebné varianty


Elegantný módny náhrdelník je tvorený radom exkluzívnych krištáľových perál Swarovski Elements medzi ktoré sú vsadené modré kryštály Swarovski Elements. Tento jedinečný náhrdelník krásne vynikne na Vašom krku a nádherne doplní Vašu spoločenskú róbu.
Perlový náhrdelník zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a skvele vynikne napríklad k večerným alebo jednoduchým puzdrovým šatám. Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu na elegancii a výnimočnosti.
Je vhodný pre všetky ženy či dievčatá.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Zapínanie | Krúžkové zapínanie |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Typ | Viac kryštálov, Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 43 cm + 5 cm |
| Priemer perly | 4 mm |
| Rozmer krištál'u | 4 x 4 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (3)



Súvisiace produkty 3

Náramok modrý so Swarovski Elements Clematis B5810532…
Kód: B58105328LGM
Do 10 dnů
59 €

Náušnice modré so Swarovski Elements Clematis K5810532…
Kód: K58105328LGM
Do 10 dnů
59 €

Strieborné drobné náušnice s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 6041
Nie je skladom
18,70 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Náušnice modré sa Swarovski Elements Imperial Studs K4…
Kód: vs-K44806M
Skladom
41 €

Náramok modrý sa Swarovski Elements Candy B1122SS47M…
Kód: vs-B1122SS47M
Skladom
53,70 €

Náušnice tmavo modré Rivoli sa Swarovski Elements…
Kód: vs-K112212M
Skladom
53,70 €





