Náušnice modré so Swarovski Elements Clematis K58105328LGM Montana
Viac farieb
53 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Očarujúce visiace perlové náušnice vysadené modrými krištáľmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: K58105328LGM Ceny dopravy
Farebné varianty


Exkluzívne perlové náušnice sú zdobené modrými kryštálmi Swarovski Elements v tvare guličky a šedými krištáľovými perlami Swarovski Elements, ktoré sú zasadené do rhodiovaného striebra.
Náušnice nádherne vyniknú ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám aj k menej formálnemu outfitu. Tento krásny šperk dodá Vášmu vzhľadu exkluzivitu, iskru a hodí sa aj na každodenné nosenie.
Náušnice sú vhodné pre všetky dievčatá aj ženy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Typ | Viac kryštálov, Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 55 mm |
| Priemer perly | 4 mm |
| Rozmer krištál'u | 4 x 4 mm |
| Rozmer náušnice | 55 x 4 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (2)


Súvisiace produkty 2

Náhrdelník modrý so Swarovski Elements Clematis N58105…
Kód: N58105328LGM
Na objednávku do 20 dní
78,70 €

Náramok modrý so Swarovski Elements Clematis B5810532…
Kód: B58105328LGM
Do 10 dnů
59 €
Príslušenstvo (4)




Príslušenstvo 4

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS47M XX
Skladom
32,80 €
41 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS39M
Skladom
43,80 €

Náramok modrý sa Swarovski Elements Candy B1122SS47M…
Kód: vs-B1122SS47M
Skladom
53,70 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski modrá slza 3…
Kód: 34759
Do 2 dní
28,60 €





