Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielou riečnou perlou 92P00041
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Decentný náhrdelník s pravou riečnou perlou v kombinácii so 14 karátovým zlatom. viac
Kód produktu: 00177 EAN: 8590962001778

Luxusný skvost na ladnom krku, ktorý korunuje vašu krásu.
Náhrdelník je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s rýdzosťou 585/1000 a zdobí ho riečna perla bielej farby. Perla patrí do kategórie kvality AAA. Keďže šperk neobsahuje žiadny prídavok niklu, môžu ho bez obáv nosiť aj alergici.
Perlový náhrdelník 92P00041 je poctivo ručne vyrobený našimi šikovnými šperkármi, ktorí využívajú len tie najprvotriedne materiály. Ručnú prácu vám doloží pečať kvality, ktorú výrobok obsahuje. O pravosti perál sa presvedčíte v certifikáte pravosti, ktorý nájdete priložený v krabičke pri šperku.
Náhrdelník z pravých riečnych perál vám ZADARMO zabalíme do darčekovej krabičky a taštičky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 12 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 3 cm |
| Priemer perly | 5 mm |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,13 |
| Hmotnosť šperku (g) | 1,36 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 2

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky žlté zlato s bielou…

Perlový náramok z riečnych perál so zapínaním zo 14…
Príslušenstvo 9

Zlaté 14 karátové náušnice srdiečka žlté zlato s…

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielymi…

Zlaté 14 karátové náušnice žlté zlato s bielou riečnou…

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky žlté zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice kruhy žlté zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice žlté zlato s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice žlté zlato s bielou riečnou…










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




