Zlatý 14 karátový náhrdelník s bielou riečnou perlou a briliantmi 92PB00040
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Úchvatný náhrdelník zo 14 karátového zlata dekorovaný pravou riečnou perlou a briliantmi. viac
Kód produktu: 00176 EAN: 8590962001761

Náhrdelník, ktorý zdobí prekrásne brilianty.
Náhrdelník je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s rýdzosťou 585/1000 a po obvode ho zdobí riečna perla bielej farby. Perla patrí do kategórie kvality AAA. Keďže šperk neobsahuje žiadny prídavok niklu, môžu ho bez obáv nosiť aj alergici.
Perlový náhrdelník 92PB00040 je poctivo ručne vyrobený našimi šikovnými šperkármi, ktorí využívajú len tie najprvotriedne materiály. Ručnú prácu vám doloží pečať kvality, ktorú výrobok obsahuje.
O pravosti perál sa presvedčíte v certifikáte pravosti, ktorý nájdete priložený v krabičke pri šperku.
Náhrdelník z pravých riečnych perál vám ZADARMO zabalíme do darčekovej krabičky a taštičky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba briliantu | G |
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita briliantu | SI1 |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Perly, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a briliantu, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 18 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 3 cm |
| Počet briliantov | 6 |
| Priemer perly | 9 mm |
| Brus briliantu | Briliantový |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,44 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,59 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 1

Zlaté 14 karátové náušnice s riečnou perlou a…
Príslušenstvo 6

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice visacie s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice žlté zlato s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice kruhy žlté zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky žlté zlato s bielou…












Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




