Zlaté 14 karátové náušnice zo žltého zlata s bielou riečnou perlou a zirkónmi 91PZ00053
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Luxusné zlaté 14 karátové náušnice so zirkónmi a pravou riečnou perlou bielej farby. viac
Kód produktu: 00158 EAN: 8590962001587

Belostné perlové náušnice so 14-karátovým žltým zlatom budú nádherne svietiť na Vašich ušiach a ešte viac podčiarknu Váš ženský šarm.
Na náušnice 91PZ00053 bolo použité 14-karátové žlté zlato s rýdzosťou 585/1000 a pravé kultivované sladkovodné riečne perly, ktoré sú dominantou celého šperku. Perly o veľkosti 5 mm sa môžu pochváliť najvyššou kvalitou AAA a dopĺňam ich žiarivé zirkóny.
Náušnice jednoducho zapnete na zlatú skrutku, ktorá sa radí k najobľúbenejším druhom zapínania. Náušnice sa ľahko dávajú dole a nasadzujú.
Zlaté náušnice pre Vás ručne vyrobili naše šikovné šperkárky v prevádzke v Jablonci nad Nisou. Na výrobu šperku bolo použité zlato z rýdzosti 585/1000. Pravosť riečnych perál vám doloží certifikát pravosti, ktorý je vždy ku šperku priložený.
Šperk vám dodáme v originálnej krabičke a darčekovej taštičke, ktorú od nás získavate zadarmo.
Perlový lesk a krása týchto zlatých perlových náušníc sú skvelou ozdobou pre ženu, ktorá chce za každej okolnosti zažiariť.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik) |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | 1 kryštál, Perly |
| Typ náušníc | Pecky |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 11,5 mm |
| Priemer perly | 5 mm |
| Rozmer náušnice | 11,5 x 5 mm |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,15 |
| Hmotnosť šperku (g) | 1,5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 5

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielou…

Zlatý 14 karátový prívesok slza žlté zlato s bielym…

Zlaté 14 karátové náušnice slzy žlté zlato s bielym…

Zlatý 14 karátový náramok s tromi oválkami 93A00009

Perlový náramok z riečnych perál so zapínaním zo 14…
Príslušenstvo 9

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielou…

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato srdiečko s…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky žlté zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky žlté zlato srdiečko…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky žlté zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky žlté zlato s bielou…

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielou…

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielymi…









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




