Zlaté 14 karátové náušnice visacie s šedou riečnou perlou 921009.3 Grey
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Luxusné zlaté 14 karátové visiace náušnice s pravou riečnou perlou šedej farby. viac
Kód produktu: 2435 EAN: 8590962210675


Luxusné náušnice sú vyrobené zo 14karátového zlata s rýdzosťou 585/1000 a sú doplnené pravými kultivovanými sladkovodnými riečnymi perlami tej najvyššej kvality AAA. Perly sa tak môžu pochváliť dokonalým leskom, ktorý zaujme na prvý pohľad.
Náušnice sa zapínajú na zlatú klapku, ktorá je bezpečne ochráni pred nechcenou stratou.
Ústredným bodom krásy týchto zlatých 14karátových náušníc sú bezpochyby žiarivé perlové guličky z pravých sladkovodných riečnych perál.
Zlaté náušnice môžu symbolizovať lásku k nášmu životnému partnerovi, pripomínať významnú udalosť alebo životné jubileum.
Hmotnosť šperku je len orientačná a líšia sa kus od kusu.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 18 mm |
| Priemer perly | 8 mm |
| Rozmer náušnice | 8 x 18 mm |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,02 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,16 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 2

Perlový náramok z pravých riečnych perál šedý 23010.3…

Perlový náhrdelník z riečnych perál so zapínaním zo 14…
Príslušenstvo 9

Perlový náhrdelník sivý s krištáľmi Preciosa 32063.3

Perlový náhrdelník bielo-sivý s krištáľmi Preciosa 320…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky so šedou riečnou…

Prsteň šedá perla so Swarovski Elements 35022.3 Grey 1…

Perlový náramok šedý s krištáľmi Preciosa 33115.3 Grey

Perlový náramok biela šedá s krištáľmi Preciosa 33106.3

Strieborné náušnice visiace so syntetickými perlami a…

Náramok so Swarovski Elements šedá perla 33061.3 Grey









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




