Svetlo hnedé náramkové hodinky s krištáľmi GUOU
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Luxusné hodinky v hnedej farbe s trblietavým zlatým ciferníkom. viac
Kód produktu: vs-guoubr Ceny dopravy
Farebné varianty




Žiarivé hnedé hodinky so zdobeným ciferníkom sklenenými kryštálmi. Hodinky majú klasický Quartzový strojček a nie sú vodotesné.
Hodinky krásne doladia Váš outfit.
Hodinky dodávame v darčekovej krabičke zadarmo.
| Typ produktu | Hodinky, Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Sklenený kryštál, Koža |
| Osadenie | Sklenený kryštál |
| Typ | Viac kryštálov |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka | 21 cm |
| Priemer (rozmer) puzdra | 40 mm |
| Priemer (rozmer) ciferníku | 32 mm |
| Šírka remienka | 18 mm |
Súvisiace produkty (1)

Súvisiace produkty 1

Ružové náramkové hodinky
Kód: vs-Ourmaipink
Skladom
61,50 €
123,10 €









