Ružové náramkové hodinky
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Ružové hodinky s vykladaným ciferníkom sklenenými kryštálmi. viac
Kód produktu: vs-Ourmaipink Ceny dopravy
Farebné varianty




Žiarivé hodinky v ružovej farbe so zdobeným ciferníkom. Hodinky majú klasický Quartzový strojček a nie sú vodotesné.
Hodinky kombinujú športovo elegantný štýl.
Hodinky dodávame v darčekovej krabičke zadarmo.
| Typ produktu | Hodinky, Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Sklenený kryštál, Koža |
| Osadenie | Sklenený kryštál |
| Typ | Viac kryštálov |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka | 21,5 cm |
| Priemer (rozmer) puzdra | 43 mm |
| Priemer (rozmer) ciferníku | 31 mm |
| Šírka remienka | 20 mm |
Súvisiace produkty (4)




Súvisiace produkty 4

Svetlo hnedé náramkové hodinky s krištáľmi GUOU
Kód: vs-guoubr
Skladom
61,40 €
122,90 €

Tmavomodré náramkové hodinky s krištáľmi
Kód: vs-guoublue
Skladom
61,40 €
122,90 €

Tmavo ružové náramkové hodinky s krištáľmi
Kód: vs-guouhot
Skladom
61,40 €
122,90 €

Čierne náramkové hodinky s krištáľmi
Kód: vs-guoublack
Skladom
61,40 €
122,90 €











