Súprava so Swarovski Elements čerešničky Krystal
Unikátna strieborná súprava z krištáľu Swarovski Elements tvaru čerešník v čírej farbe. viac
Kód produktu: vs-96609711 Krystal XX

Táto nevšedná súprava je vyrobená zo striebra, do ktorého sú zasadené exkluzívne krištáľe so Swarovski Elements. Súpravu tvoria visiace náušnice a prívesok. Náušnice majú praktické zapínanie na puzetu, čím zaistia pohodlie pri zapínaní. Súčasťou súpravy je aj strieborná retiazka so zapínaním na karabínku.
Čistý dizajn a precízne spracovanie robí z tejto originálnej súpravy mimoriadne efektný doplnok.
Súprava skvele vynikne v kombinácii s jednoduchou blúzkou, večernými šatami aj pracovným kostýmom - zaručene sa stane Vaším obľúbeným šperkom.
Táto nádherná súprava je vhodná pre každú ženu či dievča.
| Základná farba |
|
|---|---|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu, Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 2 kryštály, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka náušnice | 18 mm |
| Dĺžka prívesku | 25 mm |
| Dĺžka retiazky | 40 cm |
| Rozmer náušnice | 25 x 20 mm |
| Rozmer prívesku | 25 x 18 mm |
Príslušenstvo 1






