Súprava číra so Swarovski Elements Krystal
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
36 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Súprava tvorená náušnicami a retiazkou s príveskom. Súprava je vysadená okrúhlymi kryštálmi Swarovski Elements čírej farby a vyrobená je z porhodiovaného kovu. viac
Kód produktu: vs-61000370cr Ceny dopravy
Originálna súprava tvorená náušnicami a príveskom s retiazkou, ktoré sú vykladané krištáľmi Swarovski Elements. Kryštáliky sú vsadené do rhodiovaného kovu a retiazka je vyrobená z ocele. Náušnice majú praktické zapínanie na klapku a retiazka sa zapína pomocou karabínky.
Rhodiovaná úprava zabraňuje černeniu šperku a eliminuje vznik prípadných alergických reakcií.
Očarte okolie a obdarujte svojich blízkych týmto originálnym šperkom, ktorý rozhodne upúta pohľad každého vo Vašom okolí.
Súpravu dodávame vrátane retiazky.
| Typ produktu | Súpravy |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku, Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 8 mm |
| Dĺžka prívesku | 8 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer krištál'u | 6 mm |
Súvisiace produkty (11)











Súvisiace produkty 11

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski okrúhly biely …
Kód: 35026.1
Skladom
37,90 €

Prsteň číry so Swarovski Elements šatón Krystal
Kód: vs-92700224cr
Skladom
49,20 €

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Kryštál 12mm
Kód: vs-97112212krystal X
Skladom
63,50 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biely 33111.…
Kód: 1816
Do 2 dní
67,20 €

Strieborný náramok číry so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-92500255cr
Skladom
47,50 €

Červený náramok proti uhranutiu strieborný okrúhly 130…
Kód: 6447
Skladom
20,70 €

Čierny náramok proti urieknutiu strieborný okrúhly 130…
Kód: 013027
Skladom
20,70 €

Strieborný náramok dvojitá retiazka so zirkónom 63006
Kód: 63007
Do 2 dní
50,10 €

Náramok so Swarovski Elements Mix-up BMB31023
Kód: vs-BMB31023
Skladom
68,90 €

Strieborný náramok s príveskom s kryštálmi Swarovski…
Kód: 92500357CR
Skladom
57,40 €

Strieborný nákotník s kryštálmi Swarovski Elements…
Kód: 92500260CR
Skladom
53,30 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Krížik Krystal
Kód: vs-61300597cr
Skladom
31,60 €

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski okrúhly biely …
Kód: 35026.1
Skladom
37,90 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 39
Do 2 dní
27,80 €

Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski biely 3206…
Kód: 1810
Skladom
77,90 €

Strieborný náhrdelník s kryštálom Swarovski biele…
Kód: 2100
Skladom
49,20 €
61,50 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biely 33111.…
Kód: 1816
Do 2 dní
67,20 €





