Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok biele okrúhle 39086.1 Krystal
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
47 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Súprava Swarovski Elements v tvare kolieska bielej farby. viac
Kód produktu: 85 EAN: 8590962391251 Ceny dopravy
Unikátnu súpravu tvoria visiace náušnice a prívesok z porhodiovaného striebra, ktoré sú zdobené komponentmi Swarovski Elements.
Náušnice majú zapínanie na klapku, čím zaistí pohodlie pri zapínaní a maximálne zabezpečenie pred stratou. Uvedená cena tejto obľúbenej súpravy je bez retiazky.
Súprava nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Je vhodná na bežné nosenie aj pre zvláštne príležitosti.
Táto unikátna súprava dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok biele okrúhle 39086.1 Krystal
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Rozmer náušnice | 20 x 11 mm |
| Rozmer prívesku | 17 x 11 mm |
| Hmotnosť | 3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (6)






Súvisiace produkty 6

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biely 33048.…
Kód: 592
Do 2 dní
131,20 €

Strieborná retiazka 30014 dĺžka 38 cm
Kód: 32205
Skladom
28,60 €

Strieborná retiazka 30014 dĺžka 42 cm
Kód: 32206
Skladom
33 €

Strieborná retiazka 30014 dĺžka 45 cm
Kód: 32207
Skladom
35,90 €

Strieborná retiazka 30014 dĺžka 55 cm
Kód: 32208
Skladom
43 €

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi okrúhly…
Kód: 7894
Do 2 dní
32,70 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 304
Do 2 dní
102,50 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 39169
Do 2 dní
71,30 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely slon 3…
Kód: 3003
Do 2 dní
30,30 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




