Strieborný náhrdelník zelený so Swarovski Elements Orbita NCD1122SS47EM Emerald
Viac farieb
111 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Luxusný strieborný náhrdelník dekorovaný zeleným kryštálom Swarovski Elements a zirkónmi v čírej farbe. viac
Kód produktu: NCD1122SS47EM
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty




Unikátny náhrdelník z kolekcie Orbita je zdobený exkluzívnymi kryštálmi, ktoré sú zasadené do porhodiovaného striebra. Ródium striebro ochráni proti sčerneniu, zožltnutiu i poškriabaniu.
Tento úchvatný náhrdelník bude tvoriť spolu s náušnicami a náramkom Orbita dokonalý harmonický celok.
Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť, iskru a zaručene upúta pohľad Vášho okolia.
Tento nadčasový skvost nádherne doplní akýkoľvek outfit, dodá Vášmu vzhľadu na elegancii a je vhodný pre všetky vekové kategórie.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Zirkón |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Zirkón |
| Typ | Viac kryštálov, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Priemer prívesku | 30 mm |
| Rozmer krištál'u | 9 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (11)











Súvisiace produkty 11

Strieborný náramok zelený so Swarovski Elements Orbita…
Kód: BCD1122SS39EM
Na objednávku do 20 dní
93,10 €

Strieborné náušnice zelené so Swarovski Elements…
Kód: KWCD1122SS39EM
Na objednávku do 20 dní
127,50 €

Náramok zelený sa Swarovski Elements Candy B1122SS47EM…
Kód: vs-B1122SS47EM
Skladom
53,70 €

Prsteň sa Swarovski Elements Lollipop P11223EM Emerald
Kód: P11223EM
Na objednávku do 20 dní
93,10 €

Náušnice so Swarovski Elements Lollipop KW11223EM…
Kód: KW11223EM
Na objednávku do 20 dní
88,10 €

Prsteň zelený sa Swarovski Elements Glee PPKO1122SS2…
Kód: PPKO1122SS29EMC
Na objednávku do 20 dní
48,70 €

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212EM…
Kód: vs-KW112212EM XX
Skladom
53,70 €

Náušnice zelené Rivoli so Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K112212EM
Skladom
53,70 €
65,60 €

Náušnice zelené Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-KA112214EM XX
Skladom
43,80 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS29EM X
Skladom
29,10 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS39EM
Skladom
43,80 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5

Náušnice so Swarovski Elements bodka Emerald 5 mm
Kód: vs-713907 Emerald
Skladom
10,20 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements visiaci Emerald …
Kód: vs-44112239 Emerald
Skladom
13,50 €

Prsteň so Swarovski Elements gulička 35013.3 Emerald 1…
Kód: vs-35013.3-205 XX
Skladom
65,20 €
81,70 €

Náhrdelník zelený so Swarovski Elements Glee N1122SS2…
Kód: N1122SS29EM
Na objednávku do 20 dní
48,70 €

Kozmetické vreckové zrkadlo sa Swarovski Elements sun…
Kód: vs-EL-01.52 Emerald
Skladom
41 €
61,50 €





