Náhrdelník zelený so Swarovski Elements Glee N1122SS29EM Emerald
Viac farieb
44 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborný elegantný náhrdelník zdobený zeleným kryštálom Swarovski Elements v tvare kolieska. viac
Kód produktu: N1122SS29EM Ceny dopravy
Farebné varianty




Pôsobivý náhrdelník Glee je zdobený Swarovski Elements kryštálom, ktorý je zasadený do porhodiovaného striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Náhrdelník Swarovski Elements Glee zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a hodí sa napríklad k jednoduchým koktailovým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Náhrdelník krásne vynikne na Vašom krku a dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Tento decentný náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá tak aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 12 mm |
| Dĺžka retiazky | 41 cm + 5 cm |
| Rozmer prívesku | 6 x 6 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (7)







Súvisiace produkty 7

Prsteň zelený sa Swarovski Elements Glee PPKO1122SS2…
Kód: PPKO1122SS29EMC
Na objednávku do 20 dní
48,70 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS29EM X
Skladom
29,10 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS39EM
Skladom
43,80 €

Prsteň sa Swarovski Elements Lollipop P11223EM Emerald
Kód: P11223EM
Na objednávku do 20 dní
93,10 €

Náramok zelený sa Swarovski Elements Candy B1122SS47EM…
Kód: vs-B1122SS47EM
Skladom
53,70 €

Strieborný náramok zelený so Swarovski Elements Orbita…
Kód: BCD1122SS39EM
Na objednávku do 20 dní
93,10 €

Náušnice so Swarovski Elements bodka Emerald 5 mm
Kód: vs-713907 Emerald
Skladom
10,20 €
Príslušenstvo (8)








Príslušenstvo 8

Náušnice zelené sa Swarovski Elements Imperial Studs K…
Kód: vs-K44806EM
Skladom
41 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice zelené Rivoli so Swarovski Elements visiaci…
Kód: vs-44112239 Peridot
Skladom
13,50 €

Náušnice Swarovski Elements zelené srdiečko Peridot 10…
Kód: vs-793902 Peridot
Skladom
16,40 €

Náušnice so Swarovski Elements zelené srdiečko Olivine…
Kód: vs-793902 Olivine
Skladom
16,40 €

Náušnice tmavo zelené Rivoli so Swarovski Elements…
Kód: vs-01.7 Olivine
Skladom
12,30 €
22,50 €

Náhrdelník zelený so Swarovski Elements Brio NROLO2038…
Kód: NROLO20385EMC
Na objednávku do 20 dní
57,40 €

Strieborný náhrdelník zelený so Swarovski Elements…
Kód: NCD1122SS47EM
Na objednávku do 20 dní
122,60 €

Kozmetické vreckové zrkadlo sa Swarovski Elements sun…
Kód: vs-EL-01.52 Emerald
Skladom
41 €
61,50 €





