Strieborný náhrdelník s kryštálom Swarovski ružové srdce 32061.3 Fuchsia
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Strieborný náhrdelník s kryštálom v tvare srdca Swarovski Elements v ružovej farbe. viac
Kód produktu: 32187 EAN: 8590962321876 Ceny dopravy


Potešte svoju drahú polovičku milým darčekom v podobe náhrdelníka so srdiečkovým Swarovski príveskom, ktorý sa hodí pre akúkoľvek príležitosť.
Strieborný náhrdelník je vyrobený zo striebra o rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom. Ródium ochráni šperk proti sčerneniu, zožltnutiu i poškriabaniu. Retiazka obsahuje strieborný prívesok v tvare srdca, ktoré je vyplnené bielym Swarovski kryštálom. Náhrdelník neobsahuje nikel, je tak vhodný aj pre alergikov.
Strieborný náhrdelník je poctivo ručne vyrobený šikovnými šperkármi, ktorí využívajú len tie najprvotriedne materiály.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 43 cm |
| Rozmer prívesku | 9 x 10 mm |
| Hmotnosť | 3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 2

Náušnice ružové so Swarovski Elements Heart K2808F…

Náramok ružový sa Swarovski Elements Soul BS280810F…
Príslušenstvo 3

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka…

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Fuchsia 8 mm











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




