Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka a prívesok ružové srdce 39141.3 Rose
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
39 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Súprava srdiečka so Swarovski Elements v ružovej farbe. viac
Kód produktu: 522 EAN: 8590962393385 Ceny dopravy
Farebné varianty

Jedinečná módna súprava tvaru srdca je vyrobená z porhodiovaného striebra s krištáľkami Swarovski Elements. Náušnice majú praktické visiace zapínanie na klapku.
Táto unikátna súprava skvele doplní Vašu spoločenskú róbu a zaručene upúta pozornosť Vášho okolia. Krásne vynikne na bežné denné nosenie.
Tento nadčasový skvost dodá vášmu vzhľadu na elegancii a výnimočnosti.
Súčasťou súpravy je aj retiazka.
Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka a prívesok ružové srdce 39141.3 Rose
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Rozmer náušnice | 20 x 19 mm |
| Rozmer prívesku | 18 x 9 mm |
| Hmotnosť | 4 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (1)

Súvisiace produkty 1

Strieborný kulatý hadia retiazka 30002 dĺžka 42 cm
Kód: 32003
Skladom
53,20 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5
-21%
Výpredaj

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka…
Kód: 39508
Skladom
54,50 €
69,30 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi ružová…
Kód: 33314
Nie je skladom
34,40 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka…
Kód: 39512
Do 2 dní
57,40 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 39499
Skladom
82 €

Strieborné náušnice pecka so Swarovski kryštálmi…
Kód: 91123
Do 2 dní
22,90 €












Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




