Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski modrý okrúhly 32048.3 Majestic Blue
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
48 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Úchvatný náhrdelník s kryštálom Swarovski Elements modrej farby. viac
Kód produktu: 7441 EAN: 8590962322613 Ceny dopravy
Farebné varianty


Krásny jemný náhrdelník s kryštálmi Swarovski Elements zasadenými do rhodiovaného striebra, ktoré nečierna.
Tento unikátny náhrdelník nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu.
Tento módny doplnok je vhodný pre mladšie dievčatá aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer krištál'u | 8 x 8 mm |
| Rozmer prívesku | 17 x 11 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2 |
| Hmotnosť šperku (g) | 3 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (1)

Súvisiace produkty 1
-18%
Viac farieb

Náušnice modré Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K112212MJB XX
Skladom
53,70 €
65,60 €
Príslušenstvo (11)











Príslušenstvo 11

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 39446
Skladom
71,30 €

Strieborné náušnice luxusné s pravými minerálnymi…
Kód: 11569
Do 2 dní
112,20 €

Strieborné náušnice kôstky s pravými minerálnymi…
Kód: 11608
Do 2 dní
56,50 €

Strieborné náušnice s pravými minerálnymi kameňmi…
Kód: 11600
Do 2 dní
164,10 €

Náušnice so Swarovski Elements tmavo modrá vlnka…
Kód: vs-61400936sap
Skladom
18 €
-3%
Viac farieb

Náhrdelník modrý Rivoli sa Swarovski Elements Candy N1…
Kód: vs-N112212SA X
Skladom
63,50 €
65,20 €

Súprava so Swarovski Elements vlnka modrá Sapphire
Kód: vs-61000936saph
Skladom
61,50 €

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212SA…
Kód: vs-KW112212SA
Skladom
53,70 €

Náramok modrý sa Swarovski Elements Radiance BFMP1SA…
Kód: vs-BFMP1SA
Skladom
49,20 €

Náušnice modré Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K112212SA
Skladom
53,70 €
65,60 €

Náramok modrý sa Swarovski Elements Candy B1122SS47SA…
Kód: vs-B1122SS47SA
Skladom
53,70 €







Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




