Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok modrej okrúhle 39107.3 Majestic Blue
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Nádherná strieborná krištáľová súprava s okrúhlym modrým kryštálom so Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 39446 EAN: 8590962394467 Ceny dopravy






Ozdobte sa nádherne zdobenými visiacimi náušnicami a príveskom v rovnakom dizajne zo súpravy.
Súprava šperkov obsahuje okrúhle visiace náušnice a prívesok v rovnakej podobe. Šperky sú zdobené veľkým okrúhlym Swarovski kryštálom v modrej farbe, ktorý je navyše lemovaný dvoma radmi menších bielych kryštálov Swarovski. Šperky zo súpravy sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom. Ródium chráni šperk proti sčernaniu, zožltnutiu i poškriabaniu. Náušnice majú zapínanie na klapku. Keďže šperky neobsahujú žiadny prídavok niklu, môžu ich bez obáv nosiť aj alergici.
Súčasťou súpravy nie je retiazka, ale aj tú si môžete zakúpiť na našom e-shope.
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Rozmer náušnice | 19 x 14 mm |
| Rozmer prívesku | 20 x 14 mm |
| Hmotnosť | 5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 3

Strieborný kulatý hadia retiazka 30002 dĺžka 42 cm

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 45 cm

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 50 cm
Príslušenstvo 7

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi modrý 33048.…

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski modrý…

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi modrý 33047.…

Náhrdelník modrý sa Swarovski Elements Spirit NCN62281…

Náušnice modré sa Swarovski Elements Amore KCS622810BB…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




