Strieborný náhrdelník luxusný s pravým opálom biely 12085.3 opál
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Strieborný náhrdelník dekorovaný pravým oválnym opálom a čírymi zirkónmi. viac
Kód produktu: 12107 EAN: 8590962121070 Ceny dopravy
Luxusný bohato zdobený strieborný náhrdelník s pravým opálom s krásnou hrou farieb. Opál hýri neónovo žiarivými odleskami farieb a očarí nielen Vás, ale celé Vaše okolie.
Náhrdelník 12085.3 s oválnym pravým opálom, okolo ktorého sa trblietajú biele zirkóny je vyrobený z kvalitného striebra rýdzosti 925/1000. Striebro obsahuje vrstvu ródia, ktorá ho chráni proti sčerneniu, žltnutiu i poškriabaniu. Keďže náhrdelník neobsahuje prídavok niklu, môžu sa ním ozdobiť aj ženy, ktoré sú náchylné na alergické reakcie.
Šperk Vám pripravíme do krabičky.
OPÁL
Opál je vnímaný ako magický kameň. Prináša šťastie, podporuje spontánnosť, city, lojalitu a vernosť.
Využitie: Dodáva životnú silu a upokojuje emócie. Podporuje chuť prekonávať prekážky. Pomáha porozumieť sami sebe.
Znamenie: Kozorožec, Rak, Ryby, Škorpión, Strelec, Vodnár
Vlastnosti: Rozširuje vedomie. Učí sebakontrole a sebapoznanie. Pomáha mať nadhľad, pokoj a udržuje rovnováhu.
Liečivé účinky: Dobre pôsobí na zrak, krv, obličky. Pomáha pri menštruačných bolestiach, nervových poruchách a zostruje zrak.
Farba: Biela, žltá, modrá
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Opál, Zirkón |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Zirkón, Opál |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Dĺžka prívesku | 17 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer krištál'u | 5 x 7 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2,8 |
| Hmotnosť šperku (g) | 3 |
| Znamenie zverokruhu | Kozorožec, Rak, Ryby, Strelec, Škorpión, Vodnár |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 4

Strieborné náušnice luxusné s pravým opálom biele 1149…

Náramok s minerálnymi kameňmi opál biely 43058.3

Náramok s minerálnymi kameňmi achát zelený 43057.3

Náramok z pravého achátu 43055.3 oceľ
Príslušenstvo 10

Strieborné náušnice kruhy s guličkou z bieleho…

Náramky s minerálnymi kameňmi howlite, kremeň, opal 43…

Strieborné náušnice srdca z bieleho syntetického opálu…

Strieborné náušnice kôstky s bielym okrúhlym…

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom biele…

Strieborné náušnice visiace s bielym okrúhlym…

Súprava šperkov so syntetickými opálmi biele okrúhle 1…

Strieborný náramok so syntetickým opálom a krištáľmi…

Náhrdelník so syntetickým bielym opálom a zirkónmi…


















