Náhrdelník so syntetickým bielym opálom srdca a zirkónmi 12076.1 white
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Úchvatný strieborný náhrdelník s príveskom v tvare srdca vysadený čírymi zirkónmi a bielym opálom. viac
Kód produktu: 14030 EAN: 8590962140309 Ceny dopravy

Romantická retiazka - tak vyzerá okrúhly opál navlečený na striebornej retiazke a zasadený v tvare srdca.
Retiazka 12076.1 je vyrobená zo striebra o rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom. Ródium ochráni šperk proti sčernaniu, zožltnutiu i poškriabaniu. Na retiazke je zavesený prívesok v tvare gule vyrobený zo syntetického opálu. Náhrdelník neobsahuje nikel, a tak ho bez obáv z nepríjemnej reakcie môžu nosiť aj alergici.
Strieborný náhrdelník 12076.1 je poctivo ručne vyrobený našimi šikovnými šperkármi.
Náhrdelník s príveskom vám zadarmo zabalíme do darčekovej krabičky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Syntetický opál, Zirkón |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Syntetický opál, Zirkón |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 15 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Šírka prívesku | 10 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,8 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 4

Strieborné náušnice srdca z bieleho syntetického opálu…

Strieborné náušnice so syntetickým opálom biele srdce …

Strieborný náramok so syntetickým opálom biele srdce 1…

Strieborný prsteň so syntetickým opálom biely okrúhly …
Príslušenstvo 8

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom biele…

Strieborné náušnice kôstky s bielym opálom a kryštálmi…

Strieborné náušnice kôstky s bielym opálom a kryštálmi…

Prsteň biely opál so Swarovski Elements Krystal

Strieborný náhrdelník so syntetickým opálom biela…

Strieborné visiace náušnice kvapky s bielym…

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opál bielej…




















