Strieborné visiace náušnice s pravými minerálnymi kameňmi okrúhle 11481.3 Labradorit
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Originálne strieborné náušnice dekorované pravými minerálnymi kameňmi. viac
Kód produktu: 11488 EAN: 8590962114881 Ceny dopravy





Strieborné visiace náušnice s pravými minerálnymi kameňmi okrúhleho Labradoritu sú krásnym klenotom, ktorý zaujme svojim jedinečným vzhľadom.
Náušnice majú zapínanie na klapku, vďaka ktorej sa vám náušnice len tak nestratia.
Tieto jedinečné náušnice sú vyrobené z rhodiovaného striebra o rýdzosti 925/1000. Šperk neobsahuje prídavok niklu, a tak ho môžu nosiť aj ľudia náchylní na alergické reakcie.
Labradorit má veľkú popularitu predovšetkým vďaka svojmu mnohofarebnému lesku, čiže opalizácii.
Eliminuje emocionálnu únavu z každodenného stresu a tak do života vnáša svetlo. Je symbolom prírody a jej jedinečnosti. Je to kameň individualista, neznesie vedľa seba iné kamene. Vie nás chrániť pred negatívnymi vplyvmi okolia.
Pokiaľ hľadáte náušnice, ktoré budú zdôrazňovať Vašu osobnosť a štýl, strieborné visiace náušnice s pravými minerálnymi kameňmi okrúhleho Labradoritu sú tou správnou voľbou pre Vás.
Farba: opalizujúca s kovovým leskom
Znamenie: Kozorožec, Ryby, Vodnár, Strelec.
Vlastnosti: Máte niekedy pocit neistoty, ak niečo potrebujete vyjednať? Labradorit vám v tom pomôže, zlepšuje vyjadrovaciu schopnosť a tiež sebadôveru a navyše potláča strach. Zvyšuje schopnosť empatie.
Liečivé účinky: pôsobia na poruchy očí a mozgu, prináša úľavu od stresu a reguluje metabolizmus, podporuje imunitu, uľavuje pri menštruačných bolestiach. Má blahodarný vplyv na krvný obeh.
Využitie: sila vytrvalosti, radosť a spontálnosť, sebadôvera, bráni úniku vašej vnútornej energie
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Druh kameňa | Labradorit |
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Minerálny kameň |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Minerálny kameň |
| Typ | 1 minerálny kameň |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 19 mm |
| Priemer | 8 mm |
| Rozmer náušnice | 19 x 8,5 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 1 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2 |
| Znamenie zverokruhu | Kozorožec, Lev, Ryby, Strelec, Vodnár |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 3

Náramky s minerálnymi kameňmi labradorite, jaspis 4304…

Strieborný prívesok s pravým minerálnym kameňom 14033.…

Náramok s minerálnymi kameňmi labradorit 43058.3
Príslušenstvo 10

Strieborné náušnice kôstky s pravými minerálnymi…

Perlový náramok dvojradový tmavo hnedý 33065.3 dark

Náramky s minerálnymi kameňmi achát, avanturine 43043.…

Náramok pánsky koženka a korálky tigrie oko s krížikom…

Náramok pánsky z hnedej koženky viazacia 43039.3 hnedý

Náramok pánsky s koženkovými pásikmi 43037.3 hnedý

Náramok pánsky s koženkovými pásikmi a sponou na…

Náramok so Swarovski Elements kryštály hnedý Daisy B23…

Náramok pánsky s koženkovými pásikmi a sponou na…
















