Náramok so Swarovski Elements kryštály hnedý Daisy B2300MOGS Golden Shadow
Luxusný náramok vyrobený z Alcantary zdobený zlatými kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: vs-B2300MOGS

Tento náramok je úplným unikátom! Náramok je vyrobený z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý sa nazýva Alcantara a navyše je dekorovaný krásnymi zlatými kryštálmi Swarovski Elements.
Luxusný hnedý náramok tak kombinuje exkluzívny materiál s dokonalou eleganciou.
Alcantara je vynikajúci materiál na šperky, pretože je mäkký, ale zároveň veľmi pevný. Je to syntetický materiál, ktorý má vlastnosti pripomínajúce kožu, ale je oveľa odolnejší a ľahko sa udržuje. Zlaté kryštály Swarovski Elements, ktorými je náramok ozdobený, zase dodávajú celému šperku ten správny lesk a jemnosť.
Tento luxusný náramok je veľmi elegantný a dokonale sa hodí na každú príležitosť. Buďte stredobodom pozornosti na každej spoločenskej akcii a svojim šperkom dokážete vyjadriť svoju jedinečnosť a štýl.
Luxusný hnedý náramok z Alcantary zdobený zlatými kryštálmi Swarovski Elements Vám pristane a určite nezostane nepovšimnutý.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Alcantara |
| Zapínanie | Na patent |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náramku | 18,5 cm |
| Rozmer krištál'u | 5 x 5 mm, 8 mm |
| Šírka náramku | 30 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 11

Dámske hodinky so Swarovski Elements Punto hnedé ZCR3…

Náušnice so Swarovski Elements Classy KWMESH4GS Gold…

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212GS…

Prsteň so Swarovski Elements Exclusive 35805.5 Gold…

Náušnice zlatej farby so Swarovski Elements Tiny…

Dámske hodinky so Swarovski Elements Dotty hnedé ZDT2…

Prsteň so Swarovski Elements Exclusive 35808.5 Gold…

Náušnice zlaté Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…

Pouzdro na mobilní telefon hnědé barvy

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…

Náušnice zlaté Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Príslušenstvo 11

Dámské zimní hnědé kozačky vel. 38 a černošedým…

Náhrdelník Rivoli so Swarovski Elements s tromi…

Náušnice so Swarovski Elements kocka Gold Shadow 6 mm

Svetlo hnedé náramkové hodinky s krištáľmi GUOU

Křišťálový náramek světle hnědý

Náhrdelník so Swarovski Elements kocka Gold Shadow 8 mm

Stylová hnědá kabelka

Náušnice zlaté so Swarovski Elements diskoštvorec Gold…

Prsteň so Swarovski Elements krištáľmi Hnedý

Náramok hnedý Rivoli so Swarovski Elements Smoked Topaz






