Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski biele infinity nekonečno 32023.1 Krystal
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (2)Počet hviezdičiek je 3 z 5
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Decentný strieborný náhrdelník so Swarovski Elements v tvare ležatej osmičky. viac
Kód produktu: 453 EAN: 8590962321203 Ceny dopravy
Farebné varianty

Náhrdelník so symbolom nekonečna je z polovice vysadený čírymi kryštálmi Swarovski Elements.
Strieborná retiazka s príveskom sa snúbi s krištáľmi v modernom a zaujímavom prevedení a ako celok vytvára prenádherný šperk na denné nosenie aj do spoločnosti.
Očarte svoje okolie a obdarujte svojich blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom.
Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski bielej infinity, osmička-nekonečno 32023.1
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Krúžkové zapínanie |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 40 cm + 5 cm |
| Rozmer prívesku | 19 x 7 mm |
| Hmotnosť | 3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (16)
















Súvisiace produkty 16

Strieborný náramok číry so Swarovski Elements…
Kód: vs-92500126cr
Skladom
69,70 €

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele nekonečno …
Kód: 2734
Do 2 dní
36,60 €

Strieborný prsteň biely so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-92700316cr
Skladom
53,30 €

Strieborné náušnice číre so Swarovski Elements…
Kód: vs-92400126cr
Skladom
58,10 €

Náramok so Swarovski Elements nekonečno Krystal
Kód: vs-61500319cr
Skladom
36,10 €

Sada šperkov so zirkónom náušnice a prívesok bielej…
Kód: 2860
Skladom
34,10 €

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biela mašľa 1104…
Kód: 2194
Skladom
28,80 €

Strieborný náramok so zirkónmi infinity 13009.1
Kód: 3958
Nie je skladom
38,40 €

Prsteň číry so Swarovski Elements nekonečno Krystal
Kód: vs-92700126cr
Skladom
68,80 €

Náramok so Swarovski Elements Mix-up BMB31024
Kód: vs-BMB31024
Skladom
68,90 €

Strieborné náušnice vlnkové kruhy s krištáľmi Preciosa…
Kód: 91261
Skladom
55,70 €

Strieborný náramok nekonečno 63010
Kód: 63013
Do 2 dní
31,50 €

Strieborný náhrdelník nekonečno 62009
Kód: 62013
Nie je skladom
22,10 €

Strieborný nákotník mini nekonečno
Kód: 92501454RH
Do 3 dnů
47,50 €

Strieborné náušnice nekonečno 61048
Kód: 61073
Do 2 dní
39,20 €

Strieborný prsteň nekonečno 65006
Kód: 65006
Skladom
23,70 €
Príslušenstvo (4)




Príslušenstvo 4

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biele srdce …
Kód: 2910
Do 2 dní
57,40 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely…
Kód: 663
Do 2 dní
41,80 €

Náušnice biele so Swarovski Elements diskoštvorec…
Kód: vs-713903 Krystal
Skladom
22,10 €

Strieborné náušnice kruhy s kryštálmi Swarovski biele…
Kód: 761
Do 2 dní
44,20 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




