Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski biele okrúhle 31265.1 Kryštál
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
-2%
48 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Elegantné visiace náušnice s kryštálmi Swarovski Elements v čírej farbe. viac
Kód produktu: 1795 EAN: 8590962319576 Ceny dopravy
Čaká Vás významná slávnostná udalosť, na ktorej sa chcete páčiť? Doplňte svoj slávnostný outfit dlhými elegantnými náušnicami so Swarovski kryštálmi v čírej farbe.
Dlhé visiace náušnice sú vyrobené zo striebra o rýdzosti 925/1000 s povrchovou úpravou ródiom a sú zdobené siedmimi okrúhlymi kryštálmi Swarovski rôznych veľkostí v bielej farbe. Náušnice zapnete na puzetu, ktorá ich spoľahlivo ochráni proti nechcenej strate. Do náušníc nie je pridaný nikel a tak ich bez obáv môžu nosiť aj alergici.
Stříbrné náušnice visací s kryštálmi Swarovski bílé kulaté 31265.1 Krystal
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 31 mm |
| Rozmer krištál'u | 10 mm |
| Hmotnosť | 5,8 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (4)




Súvisiace produkty 4

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski biely 35031.1…
Kód: 293
Skladom
73,40 €

Sada šperkov so zirkónom v bielej farbe náušnice a…
Kód: 2850
Skladom
65,70 €

Strieborný náhrdelník s kryštálom Swarovski biely…
Kód: 3064
Skladom
45,80 €

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi guľatý 32…
Kód: 796
Skladom
82 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Náhrdelník so Swarovski Elements srdca Krystal
Kód: vs-27026801
Skladom
45,10 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biely…
Kód: 620
Skladom
37,70 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biely 33111.…
Kód: 1816
Do 2 dní
67,20 €

Sada šperkov so zirkónom v bielej farbe náušnice a…
Kód: 2851
Do 2 dní
43,80 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biele srdce …
Kód: 2910
Do 2 dní
57,40 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biely 33047.…
Kód: 3278
Do 2 dní
155,80 €












Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




