Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa biele okrúhle 31317.1 White s. Opal
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
32 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Decentné strieborné náušnice s exkluzívnymi čírymi krištáľmi Preciosa a syntetickým opálom v bielej farbe. viac
Kód produktu: 5970 EAN: 8590962912401 Ceny dopravy
Farebné varianty




Krásne jemné náušnice so syntetickým opálom a krištáľmi uchytenými v rhodiovanom striebre, ktoré nečierna. Zapínanie náušníc je veľmi jednoduché a praktické na skrutku.
Tieto elegantné náušnice nádherne vyniknú ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu.
Náušnice sú vhodné pre mladšie dievčatá aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Preciosa, Syntetický opál |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik) |
| Osadenie | Syntetický opál, krištáľ Preciosa |
| Typ | 1 kryštál, Vykládané |
| Typ náušníc | Pecky |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka náušnice | 9 mm |
| Veľkosť opálu | 6 x 6 mm |
| Hmotnosť | 1,5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (10)










Súvisiace produkty 10

Prsteň biely opál so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-92700025wh
Skladom
69,30 €

Strieborný náramok so syntetickým opálom a s krištáľmi…
Kód: 5971
Do 2 dní
147,60 €

Strieborný náhrdelník so syntetickým opálom biela…
Kód: 12045
Do 2 dní
53,30 €

Strieborný náhrdelník so syntetickým opálom biely…
Kód: 3953
Do 2 dní
62,30 €

Strieborný náhrdelník s bielym opálom a kryštálmi…
Kód: vs-92300040wh
Skladom
65,60 €

Strieborný prsteň so syntetickým opálom a s krištáľmi…
Kód: vs-35060.1White s. Opal
Skladom
64,80 €

Strieborný prsteň so syntetickým opálom biely okrúhly …
Kód: 15001.1
Skladom
27,80 €

Náhrdelník so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa…
Kód: 32267
Do 2 dní
31,10 €

Náhrdelník so syntetickým bielym opálom a zirkónmi…
Kód: 12085
Do 2 dní
34,80 €

Pozlátený prsteň biely opál so Swarovski Elements White
Kód: 92700025GWH
Do 3 dnů
69,30 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely slon 3…
Kód: 3003
Do 2 dní
30,30 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely…
Kód: 2094
Do 2 dní
28,60 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely kruh 3…
Kód: 2074
Do 2 dní
29,50 €

















100% ručná výroba
Certifikát pravosti




