Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski modré okrúhle 31230.5 Bermuda Blue
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
18 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Očarujúce strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements okrúhleho tvaru modrej farby. viac
Kód produktu: 91140 EAN: 8590962911404 Ceny dopravy
Farebné varianty






Nádherné jemné náušnice sú zdobené Swarovski Elements exkluzívnymi guľatými kryštály, ktoré sú zasadené do porhodiovaného striebra.
Rhodiovaný povrch zvyšuje odolnosť šperku a minimalizuje vznik prípadných alergických reakcií. Náušnice majú klasické zapínanie na klapku.
Tieto decentné náušnice nádherne vyniknú ako doplnok k letným šatám a hodí sa aj na každodenné nosenie.
Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski modré okrúhle 31230.5 Bermuda Blue
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka náušnice | 15 mm |
| Rozmer krištál'u | 6 mm |
| Rozmer náušnice | 15 x 6 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (3)



Súvisiace produkty 3

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski modrý…
Kód: 34556
Skladom
11,40 €

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Bermuda Blue 8 mm
Kód: vs-11539436 Bermuda Blue
Skladom
61,10 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 760
Skladom
27 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Súprava šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a…
Kód: 2034
Skladom
82 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski modrá…
Kód: 3687
Skladom
24,50 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 760
Skladom
27 €










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




