Náramok so Swarovski Elements kryštálmi čierny Monaco B4MESH2493CZCJ Kryštál Jet
Luxusný náramok vyrobený z Alcantary zdobený čírymi a čiernymi kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: vs-B4MESH2493CZCJ

Tento náramok je úplným unikátom! Náramok je vyrobený z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý sa nazýva Alcantara a navyše je dekorovaný krásnymi čírymi a čiernymi kryštálmi Swarovski Elements.
Luxusný čierny náramok tak kombinuje exkluzívny materiál s dokonalou eleganciou.
Alcantara je vynikajúci materiál na šperky, pretože je mäkký, ale zároveň veľmi pevný. Je to syntetický materiál, ktorý má vlastnosti pripomínajúce kožu, ale je oveľa odolnejší a ľahko sa udržuje. Číre a čierne kryštály Swarovski Elements, ktorými je náramok ozdobený, zase dodávajú celému šperku ten správny lesk a jemnosť.
Tento luxusný náramok je veľmi elegantný a dokonale sa hodí na každú príležitosť. Buďte stredobodom pozornosti na každej spoločenskej akcii a svojim šperkom dokážete vyjadriť svoju jedinečnosť a štýl.
Luxusný čierny náramok z Alcantary zdobený čírymi a čiernymi kryštálmi Swarovski Elements Vám pristane a určite nezostane nepovšimnutý.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Alcantara |
| Zapínanie | Na patent |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náramku | 18,5 cm |
| Rozmer krištál'u | 2 x 2 mm, 12 x 12 mm |
| Šírka náramku | 15 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 17

Náušnice čierne so Swarovski Elements diskoštvorec Jet…

Prsteň sa Swarovski Elements štvorec Jet

Náušnice čierne so Swarovski Elements diskoštvorec Jet…

Náušnice so Swarovski Elements dva diskoštvorce Kryštál

Vizitkár so Swarovski Elements vlnka Jet

Náušnice biele so Swarovski Elements diskoštvorec…

Náhrdelník so Swarovski Elements diskoštvorec Krystal

Náušnice čierne Rivoli so Swarovski Elements visiaci…

Súprava šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a…

Náušnice čierne Rivoli so Swarovski Elements visiaci…

Prsteň so Swarovski Elements Kryštál + Jet

Prsteň so Swarovski Elements Kryštál Jet

Náhrdelník so Swarovski Elements gulička Kryštál Jet

Prívesok prievlekový kváder so Swarovski Elements 3413…

Náušnice čierne Rivoli so Swarovski Elements Jet 8 mm

Prsteň čiernobiely so Swarovski Elements 35015.3 Jet

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Jet 12mm
Príslušenstvo 9

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Prívesok so Swarovski Elements srdce 34074.3 Jet

Náramok čierny so Swarovski Elements Trident BROLO3271…

Strieborný náhrdelník čierny so Swarovski Elements…

Náramok so Swarovski Elements Chic Medium BMESH9PCZJC…

Náramok so Swarovski Elements Chic Medium BMESH9PCZJ…

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212J…

Náramok čierny so Swarovski Elements Candy B1122SS47J…






