Poháre na víno so Swarovski Elements 450 ml číslo "45"
Luxusné a originálne poháre na víno s číslom 45 zdobené kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: vs-SW1222.45 EAN: 8586017246171 Ceny dopravy
















Krásny a luxusný pohár na víno sa vyznačuje oslňujúcou kombináciou štýlového dizajnu s ručne brúseným dekorom a číslom zdobené krištáľmi Swarovski Elements. Poháre na víno s krištáľmi Swarovski Elements je bezpečnou poistkou pre krásny a vkusný darček na narodeniny, výročia, špeciálne oslavy či iné slávnostné príležitosti pre mužov aj ženy. Pohár so Swarovski Elements je vyrobený z bezolovnatého skla, ktoré je navyše tvrdené. Vynikajú vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Odporúčame ručné umývanie, aby nedošlo k poškodeniu či oderu.
Objem pohára je 450 ml.
1 kus v balení.
Poháre nie sú vhodné na umývanie v umývačke riadu.
| Typ produktu | Poháre |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Sklo |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 3 kryštály |
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre mužov, Unisex |
| Objem | 450 ml |
| Šírka | 8 cm |
| Výška | 24 cm |
Súvisiace produkty 8

Sklenená váza béžová s lístkami 19,5 cm

Sklenená váza so Swarovski Elements srdce Petit Heart …

Sklenená váza srdce Love 19 cm

Poháre sa Swarovski Elements kryštály na šampanské…

Poháre srdiečka na sekt sa Swarovski Elements Romance…

Poháre na červené víno sa Swarovski Elements Romance…

Sklenená váza so Swarovski Elements srdce v srdci 18 cm

Sklenená biela váza so Swarovski Elements srdce v…
Príslušenstvo 8

Kosmetické kapesní zrcátko se Swarovski Elements…

Dámske čierne hodinky Centella so Swarovski Elements…

Pinzeta se Swarovski Elements s černými křišťály

Kľúčenka s kryštálmi Swarovski čierna 38016.5 hematite

Kovová pozlátená figúrka Bicykel malý s bielymi…

Kozmetické vreckové zrkadlo so Swarovski Elements sun…

Sklenený veľký pilník na nohy B-B2 oranžový






