Perlový náhrdelník biely s krištáľmi Preciosa 32063.1
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Perlový náhrdelník zdobený guličkou vysadenou krištáľmi Preciosa v čírej farbe. viac
Kód produktu: 6213 EAN: 8590962322422 Ceny dopravy



Oživte svoj slávnostný outfit perlovým náhrdelníkom, ktorým zároveň nádherne zvýrazníte svoj dekolt.
Perlový náhrdelník je poskladaný z malých bielych perál, medzi ktoré je navlečená gulička vysadená mnohými krištáľmi v bielej farbe. Na zapínanie náhrdelníka bolo použité striebro rýdzosti 925/1000, ktoré prešlo úpravou ródiom. Ródium striebro ochráni proti sčernaniu, zožltnutiu i poškriabaniu. Náhrdelník je vhodný aj pre alergikov, neobsahuje totiž nikel.
Náhrdelník z perál je poctivo ručne vyrobený šikovnými šperkármi, ktorí využívajú len tie najprvotriedne materiály.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Preciosa, Syntetická perla |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | krištáľ Preciosa, Syntetická perla |
| Typ | Perly, Vykládané + perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 46 cm |
| Priemer perly | 5 mm |
| Rozmer krištál'u | 6 mm |
| Hmotnosť | 22 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 8

Náušnice so Swarovski Elements 31142.1 Biela 8 mm

Prsteň so Swarovski Elements perla 35022.1 Biela 10 mm

Strieborné náušnice visiace s krištáľmi Preciosa biele…

Perlový náramok biely s krištáľmi Preciosa 33115.1…

Perlový náramok biela šedá s krištáľmi Preciosa 33106.3

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K58186W…

Strieborné náušnice krúžky s bielymi riečnymi perlami…

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou a…
Príslušenstvo 4

Perlový náhrdelník s retiazkou z pravých riečnych…

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23007.1

Perlový náhrdelník s retiazkou z pravých riečnych…









100% ručná výroba
Certifikát pravosti




