Perlová súprava s oranžovou riečnou perlou 29081.3 peach
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantná strieborná súprava dekorovaná pravými riečnymi perlami v oranžovej farbe. viac
Kód produktu: 29090 EAN: 8590962290905 Ceny dopravy


Vyberáte šperk pre výnimočnú udalosť? Vyskúšajte elegantné šperky s nádychom luxusu z perlovej súpravy 29081.3
Súprava z riečnych perál obsahuje slušivé náušnice a perlový prívesok na striebornej retiazke. Sladkovodné perly, ktorými sú šperky zdobené, majú veľmi vysoký lesk, pretože spadajú do kategórie kvality AA. Šperky sú vyrobené zo striebra o rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom. Súpravu sa nemusia báť zaobstarať ani alergici, pretože šperky neobsahujú žiadny prídavok niklu. Náušnice zapnete na klapku, ktorá ich spoľahlivo ochráni proti nechcenej strate.
Výrobok je opatrený pečatou kvality, ktorá dokazuje, že sú šperky poctivo ručne vyrobené v Jablonci nad Nisou. K súprave je priložený aj certifikát pravosti, ktorý dokazuje pravosť použitých perál.
Perlovú súpravu vám dodáme v krabičke a darčekovej taštičke.
| Typ produktu | Súpravy |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AA |
| Typ | Perly, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 15 mm |
| Dĺžka prívesku | 18 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Priemer perly | 7,5 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 3 |
| Hmotnosť šperku (g) | 4,5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Príslušenstvo 7

Náušnice bižutérie s krištáľmi Preciosa oranžové…

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements visiaci Light…

Strieborné visiace náušnice krúžky so Swarovski…

Strieborné náušnice visiace s oranžovou riečnou perlou…

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski oranžová…

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Peach 12 mm








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




