Strieborné náušnice visiace s oranžovou riečnou perlou 21044.3 Peach 7,5 mm
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantné jednoduché náušnice s perlou oranžovej farby. viac
Kód produktu: 21048 EAN: 8590962210484 Ceny dopravy


Obdivuhodné náušnice s prírodnou kultivovanú riečnou perlou.
Náušnice majú jednoduché a efektívne zapínanie na klapku.
Kultivované perly sú svojím spôsobom stále perly pravé, ale do ich vzniku zasiahol človek. Perlorodkám je pri malom chirurgickom zákroku do lastúry strojom vložená opracovaná drobná gulička. Tá sa potom začne obaľovať perleťou.
Tento nadčasový skvost nádherne doplní Vašu večernú róbu, avšak môžete ho využiť aj na každodenné príležitosť bežného nosenia.
Náušnice sú vhodné ako pre dámy, tak i mladšie dievčatá.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AA |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 20 mm |
| Priemer perly | 7,5 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 2

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál mix farieb…

Perlový náramok z pravých riečnych perál farebný 23004…
Príslušenstvo 3

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Peach 8 mm

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Peach 12 mm









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




