Náramok so Swarovski Elements zelený perlový 33058.3 Tahiti
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Zelený, perlový luxusný náramok s kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 103 EAN: 8590962330762 Ceny dopravy
Jedinečný perlový náramok obohatený o guličky a rondelky vykladané kryštálmi Swarovski Elements. Perly sú navlečené na elastickej gumičke.
Náramok Swarovski Elements Tahiti si vás získa na prvý pohľad a perfektne podčiarkne váš outfit aj životný štýl. S každým pohybom sa náramok rozžiari s odleskami svetla.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ | Vykládané, Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka | 18 cm |
| Priemer perly | 8 mm |
| Šírka | 1 cm |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Makusa2
KladyTento náramek se mi moc líbí. Průměr je dobrý, kamínky září a dá se navléknout jednou rukou, což mi u mnohých náramků, které mají zapínání, chybí. viac
KladyTento náramek se mi moc líbí. Průměr je dobrý, kamínky září a dá se navléknout jednou rukou, což mi u mnohých náramků, které mají zapínání, chybí.
Zápory
Zápory
Súvisiace produkty 2

Náhrdelník so Swarovski Elements perly 32007.3 Tahiti

Prsteň so Swarovski Elements perla 35022.3 Tahiti 10 mm
Príslušenstvo 2

Modro zelený náramek s křišťály








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




