Náramok červený so Swarovski Elements Srdce Siam
Viac farieb
44 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Jemný náramok zdobený kryštálmi Swarovski Elements v tvare srdca v červenej farbe. viac
Kód produktu: vs-92500322si Ceny dopravy
Farebné varianty





Nádherný dámsky náramok je vyrobený z exkluzívnych kryštálov Swarovski Elements v tvare srdca v červenej farbe. Tento nadčasový skvost nádherne doplní akýkoľvek outfit. Náramok má nastaviteľnú dĺžku podľa potreby.
Náramok dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a zaručene upúta pohľad Vášho okolia. S každým pohybom sa náramok rozžiari s odleskami svetla.
Tento exkluzívny a úžasný šperk je skvelým doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu a vyniká svojou nápaditosťou.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Krúžkové zapínanie |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náramku | 18 cm + 5 cm |
| Rozmer prívesku | 6 x 6 mm |
| Hmotnosť | 1,4 g |
Súvisiace produkty (11)











Súvisiace produkty 11

Strieborné náušnice v tvare srdca červené Siam
Kód: vs-92401322si
Skladom
58,10 €

Náušnice červené so Swarovski Elements Srdce Siam
Kód: vs-92400322si
Skladom
42,10 €

Strieborný náhrdelník srdca so Swarovski Elements Siam
Kód: vs-92300322si
Skladom
57,40 €

Strieborný prsteň v tvare srdca Siam
Kód: vs-92700322si
Skladom
52,80 €
-38%
Výpredaj

Prívesok so Swarovski Elements oválik 34133.3 Siam
Kód: vs-34133.3-208 XX
Skladom
32,80 €
52,90 €

Prívesok prievlekový kváder so Swarovski Elements 3413…
Kód: vs-34134.3s XX
Skladom
26,40 €
41 €
-29%
Výpredaj

Prívesok so Swarovski Elements okrídlené srdce Light…
Kód: vs-15E00
Skladom
40,60 €
57 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski červené…
Kód: 34704
Do 2 dní
57,40 €

Náušnice červené so Swarovski Elements Amour KCC2808…
Kód: vs-KCC28086LSI
Skladom
114,90 €

Náušnice červené so Swarovski Elements Bliss KWCMIX280…
Kód: vs-KWCMIX2808LSI
Skladom
69,70 €

Strieborné náušnice visiace so zirkónmi červené…
Kód: 7782
Nie je skladom
47,80 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi červený 3304…
Kód: 33281
Do 2 dní
131,20 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski červené…
Kód: 34704
Do 2 dní
57,40 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 97
Do 2 dní
29,50 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka…
Kód: 3317
Do 2 dní
60,60 €

Súprava šperkov s náušnicami s kryštálmi Swarovski a…
Kód: 202
Do 2 dní
71,30 €

Retiazka na nohu červená so Swarovski Elements Kalo BA…
Kód: vs-BA20385000LSI
Skladom
90,20 €





