Náhrdelník srdca so Swarovski Elements Heart NSG2808RG
Elegantný strieborný náhrdelník zdobený kryštálom Swarovski Elements v tvare srdiečka. viac
Kód produktu: vs-NSG2808RG Ceny dopravy




Pôsobivý strieborný náhrdelník Heart s príveskom v tvare srdca vykladaný kryštálom Swarovski Elements.
Náhrdelník Swarovski Elements Heart zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a hodí sa napríklad k jednoduchým koktailovým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Očarte svoje okolie a obdarujte svojich blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom v tvare srdiečka s kryštálmi Swarovski.
Ideálne ako darček na Valentína.
S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Tento elegatný náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá, tak aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka prívesku | 15 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 10 x 10 mm |
| Rozmer prívesku | 15 x 20 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 10

Náhrdelník srdce číry so Swarovski Elements Heart N280…

Náušnice oranžové so Swarovski Elements Heart K2808RG…

Prsteň so Swarovski Elements srdca P2808RG Rose Gold

Dámske hodinky so Swarovski Elements Cadro ružové ZCR3…

Elegantná dámska kabelka ružová

Náhrdelník srdca so Swarovski Elements Heart NGLOVEJ

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements visiaci Light…

Náhrdelník číry sa Swarovski Elements Soul NSG280810C…

Strieborné náušnice veľké kruhy pozlátené

Dámske hodinky so Swarovski Elements Heart béžovej ZH3…
Príslušenstvo 9

Strieborný fotorámik so Swarovski Elements ružový EL-1…

Náhrdelník Cango & Rinaldi zlatý so Swarovski Elements

Strieborný náhrdelník zlaté srdce so Swarovski…

Strieborné pozlátené náušnice so Swarovski Elements…

Strieborný náhrdelník pozlátený so Swarovski Elements…

Retiazka na nohu dúhová so Swarovski Elements Alo BAG5…

Náhrdelník z chirurgickej ocele s kryštálmi Swarovski…

Náhrdelník číry sa Swarovski Elements Soul NSG280810C…






