Náhrdelník so syntetickým bielym opálom okrúhly 12077.1 white
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Dámsky strieborný náhrdelník dekorovaný bielym syntetickým opálom. viac
Kód produktu: 14034 EAN: 8590962140347 Ceny dopravy

Planétka obiehajúca po obežnej dráhe - tak vyzerá okrúhly opál navlečený na striebornej retiazke.
Náhrdelník 12077.1 je vyrobená zo striebra s rýdzosťou 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom. Ródium ochráni šperk proti sčernaniu, zožltnutiu i poškriabaniu. Na retiazke je zavesený prívesok v tvare gule vyrobený zo syntetického opálu. Náhrdelník neobsahuje nikel, a tak ho bez obáv z nepríjemnej reakcie môžu nosiť aj alergici.
Strieborný náhrdelník 12077.1 je poctivo ručne vyrobený našimi šikovnými šperkármi.
Náhrdelník s príveskom vám zadarmo zabalíme do darčekovej krabičky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Syntetický opál |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Syntetický opál |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 17 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Priemer prívesku | 8,5 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,8 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 10

Strieborné náušnice visiace s bielym okrúhlym…

Strieborné náušnice visiace s bielym okrúhlym…

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom biele…

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom biele…

Strieborný náramok so syntetickými opálmi biely…

Strieborný prsteň so syntetickým opálom biely okrúhly …

Prsteň biely opál so Swarovski Elements Krystal

Strieborný náramok so syntetickým opálom biely okrúhly…

Strieborný náramok so syntetickým opálom a s krištáľmi…

Strieborné náušnice kruhy s guličkou z bieleho…
Príslušenstvo 9

Strieborné náušnice kôstky s bielym okrúhlym…

Strieborné náušnice visiace s bielym okrúhlym…

Strieborný náramok so syntetickými opálmi biely ovál 1…

Strieborný náramok so syntetickým opálom a krištáľmi…

Strieborné náušnice pecka so syntetickým opálom a…

Náhrdelník so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa…

Strieborné náušnice srdca s bielym syntetickým opálom …

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom a…



















