Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa biele okrúhle 31217.1 White s. Opal
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Jemné decentné opálové náušnice vykladané bielymi krištáľmi Preciosa. viac
Kód produktu: 31862 EAN: 8590962912319 Ceny dopravy






Tieto nádherné náušnice sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom a je do nich zasadený okrúhly syntetický opál zdobený niekoľkými odtieňmi bielej farby. Po obvode sú náušnice vysadené krištáľkami. Opál sa krásne trblieta a hádže rôzne farebné odlesky.
Náušnice majú zapínanie na puzetu, čím zaistí pohodlie pri zapínaní a maximálne zabezpečenie pred stratou.
Šperk nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám aj k menej formálnemu outfitu.
Tieto decentné náušnice dodajú Vášmu vzhľadu výnimočnosť, iskru a sú vhodné pre všetky dievčatá či dámy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Preciosa, Syntetický opál |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Syntetický opál, krištáľ Preciosa |
| Typ | Viac kryštálov |
| Typ náušníc | Pecky |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Priemer náušnice | 9 mm |
| Veľkosť opálu | 6 x 6 mm |
| Hmotnosť | 1,5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 7

Prsteň biely opál so Swarovski Elements Krystal

Strieborný náhrdelník so syntetickým opálom biela…

Strieborný náhrdelník s bielym opálom a kryštálmi…

Strieborný náramok so syntetickým opálom a s krištáľmi…

Náhrdelník so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa…

Náhrdelník so syntetickým bielym opálom a zirkónmi…

Pozlátený prsteň biely opál so Swarovski Elements White
Príslušenstvo 3

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka…

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biela…

















100% ručná výroba
Certifikát pravosti




