Náhrdelník s príveskom Anjel so Swarovski Elements Krystal
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (2)Počet hviezdičiek je 4 z 5
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Bestseller
52 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Náhrdelník so Swarovski Elements s príveskom v tvare anjela. viac
Kód produktu: vs-27373898 Ceny dopravy
Jemný náhrdelník s anjelikom, ktorý je dekorovaný Swarovski Elements krištáľmi.
Celý šperk je pokovený tenkou vrstvou veľmi drahého kovu Rhodia. Rhodiovaná úprava odoláva oxidácii a nečierna.
Očarte svoje okolie a obdarujte svojich blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom v tvare anjela s kryštálmi Swarovski.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 25 mm |
| Dĺžka retiazky | 40 cm + 5 cm |
| Rozmer | 20 x 22 mm |
Monika Krskova
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladyNaprostá spokojenost
Hezké spravování
Dárek určitě potěší
Doporučuji
KladyNaprostá spokojenost
Hezké spravování
Dárek určitě potěší
Doporučuji
ZáporyNemám žádné
ZáporyNemám žádné
Súvisiace produkty (14)














Súvisiace produkty 14

Náušnice číre s krištáľmi Preciosa Anjelik Krystal
Kód: vs-81400216pcr
Skladom
22,50 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Anjelik Krystal
Kód: vs-61400588cr
Skladom
31,10 €

Strieborný prsteň so zirkónmi anjel a srdce Kryštál
Kód: vs-92700435cr
Skladom
53,30 €

Strieborný náramok číry so Swarovski Elements…
Kód: vs-92500406cr
Skladom
80 €

Strieborný prsteň s motívom anjel
Kód: vs-92700457rh
Do 3 dnů
42,10 €

Červený náramok proti urieknutiu strieborný anjel so…
Kód: 013028
Do 2 dní
36 €

Strieborné náušnice číre so Swarovski Elements krídla…
Kód: vs-92400465CR
Skladom
68,80 €

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-11539436cr
Skladom
61,10 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-793853cr
Skladom
13,10 €

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-47112239 Krystal
Skladom
13,50 €

Náušnice biele so Swarovski Elements bodka Krystal 5 mm
Kód: vs-723853cr Krystal
Skladom
10,20 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Anjelik Krystal
Kód: vs-61400356cr
Skladom
27 €

Strieborný prsteň v zlatej farbe s motívom anjela
Kód: vs-92700457g
Skladom
49,20 €

Strieborné náušnice kôstky anjelské krídla so zirkónmi…
Kód: 11466
Do 2 dní
29,80 €
Príslušenstvo (11)











Príslušenstvo 11

Strieborný náhrdelník biely Anjelik so Swarovski…
Kód: vs-92300317cr
Skladom
65,60 €

Strieborný náhrdelník v tvare anjela
Kód: vs-92300438cr
Skladom
65,60 €

Náhrdelník z chirurgickej ocele s kryštálmi Swarovski…
Kód: vs-61310009s
Skladom
53,70 €

Strieborný prsteň biely so Swarovski Elements…
Kód: vs-92700302cr
Skladom
61,50 €

Strieborný náhrdelník so zirkónom biele srdce 12020.1
Kód: 2832
Do 2 dní
39,40 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biely 33111.…
Kód: 1816
Do 2 dní
67,20 €

Strieborný prívesok s kryštálom Swarovski biely…
Kód: 1822
Skladom
17,20 €

Náramok biele dvojsrdiečko so Swarovski kryštálmi…
Kód: vs-61500225cr
Skladom
32,80 €

Náramok so Swarovski Elements nekonečno Krystal
Kód: vs-61500319cr
Skladom
36,10 €

Prsteň číry so Swarovski Elements Mašlička Krystal
Kód: vs-92700248cr
Skladom
42,60 €

Náramok kvet so Swarovski Elements Strieborný Krystal
Kód: vs-61500399
Skladom
36,90 €










