Strieborný náhrdelník v tvare anjela
Strieborný náhrdelník a prívesok v tvare anjela vysadený zirkónmi čírej farby. viac
Kód produktu: vs-92300438cr Ceny dopravy
Elegantný náhrdelník s príveskom v tvare anjela s krištáľkami zirkónu podčiarkne kúzlo každej ženy či dievčaťa.
Tento skvostný náhrdelník nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie. Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť, iskru, šmrnc a vďaka nemu vždy zažiarite.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom, ktorý sa s každým Vašim pohybom rozžiari s odleskami svetla.
O čarovný lesk náhrdelníka sa zaslúžila úprava formou leštenia. Aby Váš šperk postupne nesčernal, tak naň bola nanesená vrstva ródia.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Zirkón |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 43 cm + 3 cm |
| Rozmer prívesku | 13 x 25 mm |
| Hmotnosť | 1,3 g |
Súvisiace produkty 16

Strieborný náramok číry so Swarovski Elements…

Strieborný prsteň so zirkónmi anjel a srdce Kryštál

Strieborné náušnice číre so Swarovski Elements krídla…

Náušnice číre so Swarovski Elements Anjelik Krystal

Strieborný prsteň s motívom nepravidelného srdca

Povrázkový náramok so strieborným príveskom s motívom…

Strieborný prsteň s motívom anjel

Červený náramok proti urieknutiu strieborný anjel so…

Náušnice číre s krištáľmi Preciosa Anjelik Krystal

Strieborný prsteň krúžok

Strieborné náušnice biele kruhy s kryštálmi Swarovski…

Strieborné náušnice visiace so zirkónom biela slza 112…

Strieborné náušnice kôstky so zirkónmi 11417.1

Strieborné náušnice kôstky anjelské krídla so zirkónmi…

Oceľový náramok v striebornej farbe s príveskom Anjel

Strieborné náušnice anjeli 11600.1
Príslušenstvo 7

Náhrdelník z chirurgickej ocele s kryštálmi Swarovski…

Náhrdelník s príveskom Anjel so Swarovski Elements…

Strieborný náhrdelník biely Anjelik so Swarovski…

Náhrdelník Anjel so Swarovski Elements Krystal

Náušnice číre so Swarovski Elements Anjelik Krystal

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Anjel Krystal






