Náhrdelník číry so Swarovski Elements Mirth NGROLO28167C Krystal
Viac farieb
44 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Pozlátený strieborný náhrdelník s kryštálmi v tvare hviezdičky Swarovski Elements v čírej farbe. viac
Kód produktu: NGROLO28167C Ceny dopravy
Farebné varianty



Potešte svoju drahú polovičku milým darčekom v podobe náhrdelníka so Swarovski príveskom, ktorý sa hodí pre akúkoľvek príležitosť.
Pozlátený strieborný náhrdelník je vyrobený zo striebra o rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom. Ródium ochráni šperk proti sčerneniu, zožltnutiu i poškriabaniu. Retiazka obsahuje číry prívesok v tvare hviezdičky a kolieska.
Náhrdelník neobsahuje nikel, je tak vhodný aj pre alergikov.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 38 cm + 7 cm |
| Rozmer krištál'u | 5 x 5 mm |
| Rozmer prívesku | 3 x 3 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (5)





Súvisiace produkty 5

Náušnice číre so Swarovski Elements Mirth KWGROLO2816…
Kód: KWGROLO28164C
Na objednávku do 20 dní
63,50 €

Retiazka na nohu číra so Swarovski Elements Vilo BAG28…
Kód: vs-BAG28163C
Skladom
77,60 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Astral Star KG2816…
Kód: vs-KG28165C
Skladom
32,80 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Joy KWGMIX2816C…
Kód: KWGMIX2816C
Na objednávku do 20 dní
38,90 €

Náramok číry sa Swarovski Elements Joy BGMIX2816C…
Kód: vs-BGMIX2816C
Skladom
49,20 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Strieborný náhrdelník číry so Swarovski Elements…
Kód: vs-92300332cr
Skladom
85,30 €

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Mačka Krystal
Kód: vs-61300783cr
Skladom
32,80 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 1978
Do 2 dní
20,40 €

Strieborný prívesok s kryštálom Swarovski biela…
Kód: 1587
Do 2 dní
27 €

Náušnice biele so Swarovski Elements bodka Krystal 5 mm
Kód: vs-723853cr Krystal
Skladom
10,20 €

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski biela kytička …
Kód: 74
Do 2 dní
45,10 €





