Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s čiernou riečnou perlou 92P00030 black
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
487 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Elegantný náhrdelník zo 14-karátového bieleho a žltého zlata dekorovaný čiernou riečnou perlou. viac
Kód produktu: 00166 EAN: 8590962001662
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty

Náhrdelník s kombináciou žltého a bieleho zlata 92P00030 s čiernou perlou, ktorá zdobí šperk po jeho obvode.
Náhrdelník 92P00030 je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s rýdzosťou 585/1000 a po obvode ho zdobí riečna perla čiernej farby. Perla patrí do kategórie kvality AAA.
Pravosť riečnych perál vám doloží certifikát pravosti, ktorý je ku šperku priložený.
Náhrdelník obdržíte vo vkusnej krabičke spolu s darčekovou taštičkou.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná, Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Biele zlato 585/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 13 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 3 cm |
| Priemer perly | 5 mm |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,69 |
| Hmotnosť šperku (g) | 1,79 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (1)

Súvisiace produkty 1

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky žlté/biele zlato s…
Kód: 00139
Nie je skladom
296,60 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielou…
Kód: 00189
Do 2 dní
666,70 €

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielou…
Kód: 00171
Do 2 dní
600,70 €

Zlaté 14 karátové náušnice srdiečka žlté zlato s…
Kód: 7569
Skladom
270 €

Zlaté 14 karátové náušnice slzy žlté zlato s bielym…
Kód: 00125
Skladom
185,70 €

Zlatý 14 karátový prívesok srdce žlté zlato s bielym…
Kód: 00126
Nie je skladom
101 €

Zlatý 14 karátový prívesok slza žlté zlato s bielym…
Kód: 00124
Do 2 dní
84,50 €

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…
Kód: 7570
Do 2 dní
141,10 €










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




