Zlatý 14 karátový náhrdelník s ružovou riečnou perlou a briliantom 92PB00047 pink
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Úchvatný náhrdelník zo 14 karátového zlata dekorovaný pravou riečnou perlou a briliantom. viac
Kód produktu: 00183 EAN: 8590962001839

Náhrdelník, ktorý zdobí prekrásne brilianty.
Náhrdelník je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s rýdzosťou 585/1000 a po obvode ho zdobí riečna perla ružovej farby. Perla patrí do kategórie kvality AAA. Keďže šperk neobsahuje žiadny prídavok niklu, môžu ho bez obáv nosiť aj alergici.
Perlový náhrdelník 92PB00047 je poctivo ručne vyrobený našimi šikovnými šperkármi, ktorí využívajú len tie najprvotriedne materiály. Ručnú prácu vám doloží pečať kvality, ktorú výrobok obsahuje.
O pravosti perál sa presvedčíte v certifikáte pravosti, ktorý nájdete priložený v krabičke pri šperku.
Náhrdelník z pravých riečnych perál vám ZADARMO zabalíme do darčekovej krabičky a taštičky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba briliantu | G |
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita briliantu | SI1 |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | 1 kryštál, Perly, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a briliantu, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 14 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 3 cm |
| Počet briliantov | 1 |
| Priemer perly | 5 mm |
| Brus briliantu | Briliantový |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,22 |
| Hmotnosť šperku (g) | 1,38 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 1

Zlaté 14 karátové náušnice slza s ružovou riečnou…
Príslušenstvo 6

Perlová súprava so zirkónmi a ružovou riečnou perlou 2…

Textilný náramok ružové korálky 13038.3 pink

Textilný náramok ružový s kryštálom 13041.3 pink

Náušnice ružové so Swarovski Elements Srdce Rose

Pozlátený strieborný náhrdelník s ružovou riečnou…









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




