Zlatý 14 karátový náhrdelník s bielou riečnou perlou a briliantom 92PB00046
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Úchvatný náhrdelník zo 14 karátového zlata dekorovaný pravou riečnou perlou a briliantom. viac
Kód produktu: 00182 EAN: 8590962001822

Náhrdelník, ktorý zdobí prekrásne brilianty.
Náhrdelník je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s rýdzosťou 585/1000 a po obvode ho zdobí riečna perla bielej farby. Perla patrí do kategórie kvality AAA. Keďže šperk neobsahuje žiadny prídavok niklu, môžu ho bez obáv nosiť aj alergici.
Perlový náhrdelník 92PB00046 je poctivo ručne vyrobený našimi šikovnými šperkármi, ktorí využívajú len tie najprvotriedne materiály. Ručnú prácu vám doloží pečať kvality, ktorú výrobok obsahuje.
O pravosti perál sa presvedčíte v certifikáte pravosti, ktorý nájdete priložený v krabičke pri šperku.
Náhrdelník z pravých riečnych perál vám ZADARMO zabalíme do darčekovej krabičky a taštičky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba briliantu | G |
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita briliantu | SI1 |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Viac kryštálov, Perly, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a briliantu, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 11 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 3 cm |
| Počet briliantov | 1 |
| Priemer perly | 6 mm |
| Brus briliantu | Briliantový |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,5 |
| Hmotnosť šperku (g) | 1,82 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 1

Zlaté 14 karátové náušnice s riečnou perlou a…
Príslušenstvo 3

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielou…

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




