Zlatý 14 karátový náhrdelník s bielou riečnou perlou a briliantmi 92PB00050
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Náhrdelník je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s rýdzosťou 585/1000 a po obvode ho zdobí riečna perla bielej farby a brilianty. viac
Kód produktu: 00186 EAN: 8590962001860

Náhrdelník, ktorý zdobí prekrásne brilianty.
Náhrdelník je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s rýdzosťou 585/1000 a po obvode ho zdobí riečna perla bielej farby. Perla patrí do kategórie kvality AAA. Keďže šperk neobsahuje žiadny prídavok niklu, môžu ho bez obáv nosiť aj alergici.
Perlový náhrdelník 92PB00050 je poctivo ručne vyrobený našimi šikovnými šperkármi, ktorí využívajú len tie najprvotriedne materiály. Ručnú prácu vám doloží pečať kvality, ktorú výrobok obsahuje. O pravosti perál sa presvedčíte v certifikáte pravosti, ktorý nájdete priložený v krabičke pri šperku.
Náhrdelník z pravých riečnych perál vám ZADARMO zabalíme do darčekovej krabičky a taštičky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba briliantu | G |
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita briliantu | SI1 |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Viac kryštálov, Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a briliantu, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 21 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 3 cm |
| Počet briliantov | 3 |
| Priemer perly | 6 mm |
| Brus briliantu | Briliantový |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,31 |
| Hmotnosť šperku (g) | 1,62 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 1

Zlaté 14 karátové náušnice visiace s riečnou perlou a…
Príslušenstvo 9

Zlaté 14 karátové náušnice žlté zlato s bielou riečnou…

Pozlátené strieborné náušnice srdca so zirkónmi a…

Trojitý strieborný náramok z retiazok s bielou perlou …

Pozlátený strieborný náhrdelník s pravou riečnou…

Pozlátené strieborné náušnice kôstky s riečnou perlou…

Pozlátené strieborné náušnice visiace s riečnou perlou…

Pozlátený strieborný náhrdelník s pevnou bielou…

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23003.1…










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




