Zlatý 14 karátový náhrdelník s bielou riečnou perlou a briliantmi 92PB00038
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Úchvatný náhrdelník zo 14 karátového zlata dekorovaný pravou riečnou perlou a briliantmi. viac
Kód produktu: 00174 EAN: 8590962001747

Obzeráte sa po originálnom, luxusne zdobenom náhrdelníku, ktorým by ste mohli doplniť svoj outfit? Odporúčame zlatý 14 karátový náhrdelník s bielou riečnou perlou a briliantmi.
Náhrdelník je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s rýdzosťou 585/1000. Perla patrí do kategórie kvality AAA. Keďže šperk neobsahuje žiadny prídavok niklu, môžu ho bez obáv nosiť aj alergici.
Perlový náhrdelník 92PB00038 je poctivo ručne vyrobený našimi šikovnými šperkármi, ktorí využívajú len tie najprvotriedne materiály. Ručnú prácu vám doloží pečať kvality, ktorú výrobok obsahuje. O pravosti perál sa presvedčíte v certifikáte pravosti, ktorý nájdete priložený v krabičke pri šperku.
Náhrdelník z pravých riečnych perál vám ZADARMO zabalíme do darčekovej krabičky a taštičky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba briliantu | G |
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita briliantu | SI1 |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | 2 kryštály, Perly, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a briliantu, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 14,5 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 3 cm |
| Počet briliantov | 2 |
| Priemer perly | 9 mm |
| Brus briliantu | Briliantový |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,25 |
| Hmotnosť šperku (g) | 1,89 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 1

Zlaté 14 karátové náušnice s riečnou perlou a…
Príslušenstvo 8

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky s bielou riečnou…

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice visacie s bielou riečnou…

Zlatý 14 karátový prívesok s bielou riečnou perlou 924…

Zlatá 14 karátová sada šperkov s kryštálmi Swarovski…

Zlaté 14 karátové náušnice žlté zlato s bielou riečnou…













Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




