Zlatý 14 karátový náhrdelník kytička s bielou riečnou perlou a briliantmi 92PB00036
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Úchvatný náhrdelník zo 14 karátového zlata dekorovaný pravou riečnou perlou a briliantmi. viac
Kód produktu: 00172 EAN: 8590962001723

Krásny náhrdelník môžete zaobstarať ako darček svojej najbližšej kamarátke, priateľke alebo matke.
Náhrdelník v tvare kvety je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s rýdzosťou 585/1000. Uprostred sa nachádza riečna perla bielej farby a okolo malej brilianty . Perla patrí do kategórie kvality AAA. Keďže šperk neobsahuje žiadny prídavok niklu, môžu ho bez obáv nosiť aj alergici.
Perlový náhrdelník 92PB00036 je poctivo ručne vyrobený našimi šikovnými šperkármi, ktorí využívajú len tie najprvotriedne materiály. Ručnú prácu vám doloží pečať kvality, ktorú výrobok obsahuje.
O pravosti perál sa presvedčíte v certifikáte pravosti, ktorý nájdete priložený v krabičke pri šperku.
Náhrdelník z pravých riečnych perál vám ZADARMO zabalíme do darčekovej krabičky a taštičky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba briliantu | G |
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita briliantu | SI1 |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Viac kryštálov, Perly, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a briliantu, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 13 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 3 cm |
| Počet briliantov | 10 |
| Priemer perly | 6 mm |
| Brus briliantu | Briliantový |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,52 |
| Hmotnosť šperku (g) | 1,83 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 1

Zlaté 14 karátové náušnice kytička s riečnou perlou a…
Príslušenstvo 10

Zlatý 14 karátový náhrdelník ruženec s krížom a…

Zlatý 14 karátový náhrdelník ruženec s krížom a…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice srdiečka žlté zlato s…

Zlaté 14 karátové náušnice slzy žlté zlato s bielym…

Zlatý 14 karátový prívesok srdce žlté zlato s bielym…

Zlatý 14 karátový prívesok slza žlté zlato s bielym…

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielou…

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




