Zlatý 14 karátový náhrdelník biele zlato s bielou riečnou perlou a zirkónmi 82PZ00048
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Decentný náhrdelník s pravou riečnou perlou a zirkónom v kombinácii s bielym 14 karátovým zlatom. viac
Kód produktu: 00236 EAN: 8590962002362

Tento náhrdelník sa hodí na akékoľvek veľkolepé udalosti.
Náhrdelník je vyrobený zo 14-karátového bieleho zlata s rýdzosťou 585/1000 a zdobí ho riečna perla bielej farby. Nad perlou sa nachádza zirkón v tvare kvapky. Perla patrí do kategórie kvality AAA. Keďže šperk neobsahuje žiadny prídavok niklu, môžu ho bez obáv nosiť aj alergici.
Perlový náhrdelník 82PZ00048 je poctivo ručne vyrobený našimi šikovnými šperkármi, ktorí využívajú len tie najprvotriedne materiály. Ručnú prácu vám doloží pečať kvality, ktorú výrobok obsahuje. O pravosti perál sa presvedčíte v certifikáte pravosti, ktorý nájdete priložený v krabičke pri šperku.
Náhrdelník z pravých riečnych perál vám ZADARMO zabalíme do darčekovej krabičky a taštičky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Biele zlato 585/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | 1 kryštál, Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 18 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 3 cm |
| Priemer perly | 6 mm |
| Rozmer prívesku | 18 x 6 mm |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,11 |
| Hmotnosť šperku (g) | 1,75 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 1

Zlaté 14 karátové náušnice z bieleho zlata s bielou…
Príslušenstvo 13

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato s riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky biele zlato s bielou…

Zlatý 14 karátový prívesok biele zlato s riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky biele zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky biele zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky biele zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato s riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato s riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky biele zlato s…

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato s riečnou…











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




