Zlatý 14 karátový náhrdelník biele zlato s bielou riečnou perlou a briliantom 82PB00052
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Náhrdelník je vyrobený zo 14-karátového bieleho zlata s rýdzosťou 585/1000 a po obvode ho zdobí riečna perla bielej farby a briliant. viac
Kód produktu: 00240 EAN: 8590962002409

Náhrdelník, ktorý zdobí prekrásne brilianty.
Náhrdelník je vyrobený zo 14-karátového bieleho zlata s rýdzosťou 585/1000 a po obvode ho zdobí riečna perla bielej farby. Perla patrí do kategórie kvality AAA. Keďže šperk neobsahuje žiadny prídavok niklu, môžu ho bez obáv nosiť aj alergici.
Perlový náhrdelník 82PB00052 je poctivo ručne vyrobený našimi šikovnými šperkármi, ktorí využívajú len tie najprvotriedne materiály. Ručnú prácu vám doloží pečať kvality, ktorú výrobok obsahuje.
O pravosti perál sa presvedčíte v certifikáte pravosti, ktorý nájdete priložený v krabičke pri šperku.
Náhrdelník z pravých riečnych perál vám ZADARMO zabalíme do darčekovej krabičky a taštičky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba briliantu | G |
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Biele zlato 585/1000, Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita briliantu | SI1 |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | 1 kryštál, Perly, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a briliantu, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 19 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 3 cm |
| Počet briliantov | 1 |
| Priemer perly | 6,5 mm |
| Brus briliantu | Briliantový |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,34 |
| Hmotnosť šperku (g) | 1,63 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 1

Zlaté 14 karátové náušnice visiace biele zlato s…
Príslušenstvo 7

Zlatý 14 karátový prívesok biele zlato s riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato s riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky biele zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato s riečnou…

Zlatý 14 karátový náhrdelník biele zlato s bielou…









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




