Zlaté 14 karátové náušnice kôstky biele zlato s bielou riečnou perlou 81P00040
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Luxusné zlaté 14 karátové náušnice s pravou riečnou perlou bielej farby. viac
Kód produktu: 00197 EAN: 8590962001976

Belostné perlové náušnice so 14-karátovým bielym zlatom budú nádherne svietiť na Vašich ušiach a ešte viac podčiarknu Váš ženský šarm.
Na náušnice 81P00040 bolo použité 14-karátové biele zlato s rýdzosťou 585/1000 a pravé kultivované sladkovodné riečne perly, ktoré sú dominantou celého šperku. Perly o veľkosti 7 mm sa môžu pochváliť najvyššou kvalitou AAA.
Náušnice jednoducho zapnete na zlatú skrutku, ktorá sa radí k najobľúbenejším druhom zapínania. Náušnice sa ľahko dávajú dole a nasadzujú.
Zlaté náušnice pre Vás ručne vyrobili naše šikovné šperkárky v prevádzke v Jablonci nad Nisou. Na výrobu šperku bolo použité zlato z rýdzosti 585/1000. Pravosť riečnych perál vám doloží certifikát pravosti, ktorý je vždy ku šperku priložený.
Šperk vám dodáme v originálnej krabičke a darčekovej taštičke, ktorú od nás získavate zadarmo.
Perlový lesk a krása týchto zlatých perlových náušníc sú skvelou ozdobou pre ženu, ktorá chce za každej okolnosti zažiariť.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Biele zlato 585/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik) |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Pecky |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 9 mm |
| Priemer náušnice | 9 mm |
| Priemer perly | 7 mm |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,81 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,35 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 1

Zlatý 14 karátový náhrdelník biele zlato s bielou…
Príslušenstvo 6

Zlatý 14 karátový prívesok biele zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky biele zlato s…

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato s riečnou…

Zlaté náušnice 81008.1 biele zlato s briliantom

Zlatý 14 karátový prívesok biele zlato s bielou…











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




