Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa náušnice a prívesok biele okrúhle 39175.1 White Opal
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
65 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Luxusná strieborná súprava dekorovaná krištáľmi Preciosa čírej farby. viac
Kód produktu: 6086 EAN: 8590962395181 Ceny dopravy
Farebné varianty

Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa obdĺžnikového tvaru a decentnej bielej farby. Visiace náušnice majú bezpečné a ľahko použiteľné zapínanie na klapku.
Súčasťou súpravy je retiazka.
Tento krásny šperk Vás ozdobí a poteší pri každej príležitosti a upúta na prvý pohľad.
Luxusná súprava šperkov Vás dokonale ozdobí na plese aj pri dôležitom jednaní s klientmi. Ukážte, že máte vkus!
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Preciosa, Syntetický opál |
| Zapínanie | Na klapku, Na karabinku |
| Osadenie | Syntetický opál, krištáľ Preciosa |
| Typ | Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 20 mm |
| Dĺžka prívesku | 19 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer náušnice | 9 x 20 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 3,5 |
| Hmotnosť šperku (g) | 5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (2)


Súvisiace produkty 2

Náramky s minerálnymi kameňmi howlite, kremeň, opal 43…
Kód: 43077
Do 2 dní
22,90 €

Strieborný náramok so syntetickým opálom a krištáľmi…
Kód: 33442
Do 2 dní
155,80 €
Príslušenstvo (12)












Príslušenstvo 12

Strieborný náramok opálový s perleťovým srdiečkom 1308…
Kód: 013135
Nie je skladom
47,10 €

Strieborný náramok so syntetickým opálom biele srdce 1…
Kód: 013138
Do 2 dní
33,90 €

Strieborný prívesok so syntetickým opálom a krištáľmi…
Kód: 34794
Do 2 dní
23,70 €

Strieborné náušnice kruhy s guličkou z bieleho…
Kód: 11459
Do 2 dní
34,40 €

Náramky s minerálnymi kameňmi howlite, kremeň, opal 43…
Kód: 43077
Do 2 dní
22,90 €

Strieborné náušnice kôstky s bielym okrúhlym…
Kód: 11546
Do 2 dní
24,50 €

Strieborné náušnice srdca z bieleho syntetického opálu…
Kód: 11548
Do 2 dní
27,30 €

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom biele…
Kód: 11540
Do 2 dní
37,70 €

Strieborný náramok so syntetickými opálmi biely ovál 1…
Kód: 013043
Do 2 dní
43,30 €

Súprava šperkov so syntetickými opálmi biele okrúhle 1…
Kód: 12081
Do 2 dní
52,80 €

Strieborné náušnice visiace s bielym okrúhlym…
Kód: 11536
Nie je skladom
35,50 €

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom biele…
Kód: 11538
Skladom
36,30 €








100% ručná výroba
Certifikát pravosti




