Strieborný náramok so syntetickým opálom a s krištáľmi Preciosa ružový 33105.1 Pink s. Opal
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
134 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Elegantný strieborný náramok s krištáľmi Preciosa a so syntetickým opálom v ružovej farbe. viac
Kód produktu: 033278 EAN: 8590962333282
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty




Nádherný dámsky náramok je vyrobený z exkluzívnych krištáľov okrúhleho tvaru, ktoré sú zasadené do porhodiovaného striebra. Tento nadčasový skvost nádherne doplní akýkoľvek outfit. Náramok má nastaviteľnú dĺžku podľa potreby.
Krištáľový náramok dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a zaručene upúta pohľad Vášho okolia. S každým pohybom sa náramok rozžiari s odleskami svetla. Tento exkluzívny a úžasný šperk je skvelým doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu a vyniká svojou nápaditosťou.
Strieborný náramok so syntetickým opálom a s krištáľmi Preciosa ružový 33105.1 Pink s. Opal
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Preciosa, Syntetický opál |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Syntetický opál, krištáľ Preciosa |
| Typ | 1 kryštál, Vykládané |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náramku | 16 cm + 4 cm |
| Priemer prívesku | 11 mm |
| Veľkosť opálu | 8 x 8 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 7 |
| Hmotnosť šperku (g) | 9 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (15)















Súvisiace produkty 15

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom…
Kód: 2045
Skladom
23,70 €

Strieborné visiace náušnice so syntetickým opálom…
Kód: 11396
Skladom
56,20 €

Strieborné visiace náušnice so syntetickým opálom…
Kód: 11398
Skladom
75,50 €

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom…
Kód: 11400
Do 2 dní
31,80 €

Strieborné náušnice kôstky s ružovým opálom a…
Kód: vs-92400040ro
Skladom
61,10 €

Strieborný náhrdelník s ružovým opálom a kryštálmi…
Kód: vs-92300040ro
Skladom
65,60 €

Strieborný náhrdelník so syntetickým opálom ružový…
Kód: 12048
Do 2 dní
62,30 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31773
Skladom
35,20 €

Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi…
Kód: 039428
Do 2 dní
66,80 €

Strieborný prsteň so syntetickým opál ružový guľatý 15…
Kód: vs-15001.3pink s. opal
Skladom
27,80 €

Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi…
Kód: 6149
Skladom
60,60 €

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom a…
Kód: 32011
Do 2 dní
36 €

Strieborné ružové náušnice kôstky so syntetickým…
Kód: 31860
Skladom
34,40 €

Náhrdelník so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa…
Kód: 32266
Do 2 dní
31,10 €

Strieborné náušnice kôstky s ružovým opálom a…
Kód: vs-92400038ro
Skladom
61,10 €










100% ručná výroba
Certifikát pravosti




